Ozan Kozan, 31 Mart yerel seçimleri sonrası Mudanya Kent Konseyi seçimlerinde adaylığını açıkladı. Kozan, daha iyi ve doğru projelerle Mudanya’ya değer katacaklarını ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanlığına aday olduğunu belirtti. Mudanya’nın ihtiyaçlarını bilen ve hayatı kolaylaştıracak projeleri yönetimle birlikte hayata geçirmek için gerekli mercilere başvuracaklarını ve takipçi olacaklarını ifade etti.